Miqësia mes këtyre dy kafshëve është bërë virale

Prishtinë | 06 Jan 2022 | 08:40 | Nga Ekonomia Online

Miqësia nuk ka kufij dhe mund të zhvillohet midis llojeve të ndryshme të kafshëve.

Shembujt më të mirë janë një kotele Mochi dhe lundërzës aziatike Sakura.

Dyshja simpatike u lidhën aq shumë sa miqësia e tyre u bë virale.

Përveçse luan dhe rri gjithë ditën, kur është koha për të fjetur, vidra shtrihet pas shpinës së koteles dhe e përqafon atë.

Në atë pozicion, ata bien në gjumë dhe video e skenës së adhurueshme, e shpërndarë fillimisht në YouTube, tani po qarkullon në Reddit. “Zemra ime nuk e duron dot këtë ëmbëlsi”, komentoi një vajzë në pamje.

Të ngjashme