Ndjek gruan me dron, zbulon se po e tradhton (Video)

Prishtinë | 15 Nën 2016 | 20:44 | Nga

Mënyrat për të zbuluar tradhtinë janë nga më të ndryshmet. Një bashkëshort në Amerikë i ka çuditur të gjithë me mënyrën që ka përdorur për të zbuluar tradhtinë e gruas së tij.

Duke pasur vazhdimisht dyshime ndaj bashkëshortes ai e ka zbuluar të vërtetën me anë të dronit që e komandonte për ta ndjekur.

“Shihni gruan time ç’po bën, shiheni me kujdes dhe shikoni sesi martesa ime 18 vjeçare ka shkuar për dreq”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme