Nëna shtatzënë fotografohet me 20.000 bletë

Prishtinë | 11 Sht 2017 | 22:55 | Nga

Fotot e shtatzënisë flasin majft për personin dhe kështu mund të themi dhe për një grua nga Ohio, e cila pozon mes bletëve që qëndrojnë mbi barkun e saj.

Emily Mueller, 33 vjeçe është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të katërt dhe fotot e shtazënisë i ka realizuar mes 20 mijë bletëve që qëndrojnë mbi të.

Bee my baby! Emily, who runs a bee removal business, had no fear when the bees sat on her belly and three even stung her along the way

Bletët janë një pjesë e rëndësishme e familjes dhe biznesit të saj dhe për këtë ka vendosur t’i përfshijë dhe në setin e fotove të shtatzënisë. “Bletët përfaqësojnë jetën dhe vdekjen dhe janë krijesa vërtetë shpirtërore”, thotë ajo.

 

Honey for my honey: The bee's were attracted to the queen bee in Emily's hand, but that didn't stop some bugs from flying elsewhere and nearly into her open mouth (above)

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme