Njerëzit që ngjajnë tmerrësisht shumë me personazhet e filmave (Foto)

Prishtinë | 07 Pri 2019 | 15:08 | Nga Ekonomia Online

Imagjinoni të keni një profesor që duket tamam si profesor Snape te Harry Potter dhe duke qenë kështu, të përqendroheni në klasë do të ishte mision i pamundur.

Nga metroja në kafenenë e qoshes dhe madje edhe në shkollë, mund të hasim njerëz që janë kopje të personazheve të preferuar të filmit.

Disa shembuj të njerëzve të zakonshëm dhe personazheve që janë paraqitur në këtë artikull duken sikur dy bizele:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme