Arta Bajrami sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush

Prishtinë | 09 Jan 2020 | 19:35 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja, Arta Bajrami sot ka ditëlindjen.

Ajo është e lindur me 9 janar në vitin 1980 dhe sot mbush 40 vjet, shkruan GazetaBlic.

Arta, mori urime të shumta nga personat e dashur dhe miqt e saj.

Ndryshe, këngëtarja ka një jetë të lumtur familjare, bashkë me bashkëshortin e saj kanë dy vajza dhe një djali.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme