Çfarë veshën yjet në natën e madhe të televizionit

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 15:01 | Nga Ekonomia Online

Mbrëmja e ndarjes së çmimeve  Emmy Awards 2019 solli shumë yje që kaluan në tapetin e kuq duke magjepsur me pamjen e tyre

Mbrëmja e djeshme ju kushtua serialeve dhe prodhimeve më të mira televizive të këtij viti, por po aq të rëndësishme sa çmimet, janë veshjet e të gjithë pjesëmarrësve.

Të gjithë yjet botërorë ishin munduar që të sillnin një pamje të veçantë, megjithatë disa prej tyre arritën të tërhiqnin vëmendjen e të renditen ndër të veshurit më bukur.

Por kush ishin ato që u komentuan më shumë për paraqitjen e që u listuan ndër të veshurat më bukur?

Zendaya Outdid me Vera Wang

Michelle Williams veshur me Louis Vuitton

Busy Philipps me Lela Rose

Marisa Tomei

Amy Adams me Fendi

Catherine Zeta-Jones

Padma Lakshmi me Christian Siriano

Jameela Jamil veshur me Monique Lhuillier

Mandy Moore veshur me Brandon Maxwell

Susan Kelechi Watson me Badgley Mischka

Kit Harington

Sophie Turner me Louis Vuitton

Emilia  Clarke me Valentino Haute Couture

Taraji P. Henson me Vera Wang

Gwyneth Paltrow

Billy Porter me Michael Kors

Nicole Scherzinger

Naomi Watts me Dior Haute Couture

Kim Kardashian me Vivienne Westwood

Kendall Jenner me Richard Quinn

Kristen Bell me Dior

Rachel Brosnahan me Elie SaabKerry Washington

Patricia Arquette me LBV

Jodie Comer me Tom Ford

Padma Lakshmi

Kristin Cavallari

Të ngjashme