Disa nga fotot më të çuditshme të dasmave

Prishtinë | 18 Nën 2018 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Dasma është një nga ngjarjet më të rëndësishme e të mëdha në jetën e njeriut.

Dhe në këtë datë gjithmonë fotografia është mënyra më e mirë për ta pasur një kujtim sa më të freskët për të ardhmen, njofton Klan Kosova.

Më poshtë kemi përzgjedhur disa nga fotot të dasmave më të çuditshme e qesharake.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme