Disa nga panoramat më të mira në Tokë (FOTO)

Prishtinë | 17 Nën 2018 | 12:30 | Nga Ekonomia Online

Toka është plotë me peizazhe të bukura natyrore.

Disa prej tyre janë kaq të bukura dhe mahnitëse saqë mbeten ëndrrat e shumë njerëzve për t’u vizituar, transmeton Klan Kosova.

Ne do ju sjellim disa nga panoramat më mbresëlënëse të planetit tonë.

Vullkani në Hawaii

 

Parku kombëtar i Kanadasë perëndimore

 

Një rrugë për në Zelanda e Re

 

Natyra në Alaska

 

Duna dhe Kanione ne Namibi

 

Çatia e botës në Nepal

 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme