Dua Lipa nis xhirimet e klipit të ri

Prishtinë | 16 Tet 2019 | 12:32 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka nisur xhirimet e klipit më të ri. Lipa përmes disa imazheve të ndara në mediat rozë ka bërë me dije se aktualisht gjendet në Nju Jork City, duke realizuar filmimet e projektit të ri.

Dua Lipa, e cila vjen nga Prishtina, dukej klasike dhe tejet elegante me një pallto në nuancë të ndezur të viteve të ’80-ta. Paraqitjen e saj e bëri edhe më të bukur qëndrimi i saj në mënyrë artistike në një ballkon rrugëve të Brooklynit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme