Kombinim i shkëlqyeshëm i Melania Trumpit

Prishtinë | 21 Sht 2019 | 15:03 | Nga Ekonomia Online

Me fustan ka veshur këpucë të bardha me print dhe taka, të cilat përfundimisht janë shenja mbrojtëse e saj

Përmendorja kushtuar George Washingtonit, e njohur si Washington Monument, një kohë ka qenë i mbyllur për turistë dhe vizitorë për shkak të modernizimit të ashensorit dhe avancimit të standardeve të sigurimit.

Punët janë përfunduar, atraksioni i popullarizuar kulturor dhe turistik sërish mund të vizitohet, ndërsa hapjen solemne edhe kësaj here e ka bërë dama e parë e Amerikës.

Bukuroshja sllovene e ka prerë shiritin e veshur me fustan shumë të bukur në stilin e saj të njohur – tualet i thjeshtë i modelit A deri nën gjunjë me kollan të bardhë ishte zgjedhje e shkëlqyeshme për këtë rast solemn.

Me fustan ka pasur të mbathura këpucë me print dhe taka të larta, të cilat përfundimisht janë shenjë mbrojtëse e saj.

A ju pëlqen ky kombinim i veshjes i Melanias?

Ndani me ne komentet! /Telegrafi/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme