Ky është trendi më i ri i grimit (Video)

Prishtinë | 16 Tet 2016 | 23:00 | Nga

Teknika e re quhet “Non-touring” dhe për të edhe më herët është folur.

Fjala është për teknikën e grimit, e cila është diç midis kont-urimit të theksuar të fytyrës dhe shkëlqimit natyral.

Lëkura e fytyrës duket shkëlqyeshëm, e freskët dhe nuk guxon të duket e zbehtë, mat apo e thatë.

Lëkura e fytyrës patjetër duhet të duket mirë e hidratuar.

Me ndihmën e kësaj teknike fytyra juaj do të duket më e re.

Shikoni xhirimin dhe përvetësoni këtë teknikë:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme