Mënyrat se si të vishni ngjyrën rozë

Prishtinë | 13 Dhj 2018 | 19:45 | Nga Ekonomia Online

Ngjyra rozë është konsideruar këtë vit si një nga ngjyrat më të përdorura, kjo pritet të përdoret edhe në pranverën e vitit 2019.

Kështu me këtë ngjyrë keni elemente të ndryshme të gardërobës suaj për të veshur.

Nëse ju përdorni këpucë këso ngjyre duheni ta kombinoni atë me pantallona të bardhë dhe një bluze ngjyre të bardhë dhe të zezë, përcjellë Klan Kosova.

Ngjyra rozë përdoret edhe në xhaketa shumë, por ju duhet ta shoqëroni atë me një fund të zi dhe këpucë e çantë ngjyrë kafe.

Ndërsa nëse vishni fustan ngjyrë rozë mundeni të shoqëroni atë me sandale dhe aksesor ngjyrë të arit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme