Morena e zhveshur dhe pa jelek merr diell afër pishinës

Prishtinë | 27 Qer 2020 | 13:31 | Nga Ekonomia Online

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është shfaqur sot tërësisht e zhveshur buzë një pishine

Bukuroshja ka pasur të veshura vetëm të brendshme derisa shihet se ka hequr edhe jelekët derisa merr diell.

Morena tërë pandeminë e ka kaluar në Stamboll të Turqisë.

Ajo gjatë pandemisë kishte realizuar edhe një këngë me titull provokativ si “F… Your Location” që ishte një kundërpërgjigje për atë që e kishin akuzuar atë për një përgjim telefonik, pasi që Bentley i saj kishte dalur i pa doganuar por edhe i vjedhur.

Tani, pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit Morena është parë duke marrë diell dhe shijuar vendet ekzotike po ashtu të Turqisë. /GazetaExpress/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme