Pamje mahnitëse e Bibliotekës Kombëtare e mbuluar nga bora

Prishtinë | 11 Jan 2019 | 09:37 | Nga Ekonomia Online

Të reshurat e borës, përveç që kanë shkaktuar vështirësi në qarkullim, ato dijnë të zbukurojnë edhe natyrën.

Saktësisht në zonën e Bibliotekës Kombëtare, është shkrepur një fotografi momentale nga droni, ndërsa shihet qartë e tërë natyra dhe objekti të mbuluar me borë, njofton Klan Kosova

Fotografia është shkrepur nga Blerand Malushi, ndërsa është ndarë në Twitter në llogarinë e Teuta Sahatqija, ndërsa ka vlerësuar punën e artistit.

Të ngjashme