Pesë trendët të cilët meshkujt dëshirojnë t’i shohin te femrat

Prishtinë | 16 Gus 2018 | 19:06 | Nga

Të ngushta, të shkurtra, të tejdukshme? Jo, rrobat e tilla nuk janë në listën e të preferuarave, të cilat meshkujt dëshirojnë t’i shohin te femrat.

Kombinezoni

Duket praktik, por edhe bukur, transmeton Telegrafi.

Këmisha

Këmishët me pulla nuk janë të parashikuara në mënyrë origjinale dhe të imagjinuara për trup me sisë, prandaj shumë shpesh ndodh që nëpër pulla të duket lëkura… Arsye e mjaftueshme.

Rrobat janë seksi, serioze dhe elegante. Rikujtojnë skenat e shefeve seksi të Hollywoodit, ndërkaq është edhe e njohur që meshkujt duan të shohin femrën në rrobat “e veta”.

Fanellat e mëdha

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme