Pesë xhaketat e fryra për meshkuj që janë në trend për vitin 2018

Prishtinë | 12 Tet 2018 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Le të ndalemi një moment për ta kuptuar faktin se xhaketat e fryra janë zgjedhja më ideale për këtë dimër.

Nëse dëshironi që të qëndroni të ngrohtë, të izoluar mirë e të tharë, pavarësisht motit jashtë, atëherë xhaketat e fryra nuk krahasohen me asnjë tjetër.

Pavarësisht se janë të fryra, xhaketat e tilla kryesisht kanë peshë të lehtë dhe janë të lehta për t’i bartur.

Ato gjithashtu ofrojnë një ngrohtësi të madhe dhe janë tejet të përshtatshme.

Duke marrë parasysh këto, më poshtë i keni disa prej xhaketave të tilla që janë trend i dimrit 2018, e që mund t’i konsideroni për t’i blerë.

North Face

Penfield 

Adidas

Nike

Parajumpers

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme