Trendi i fundit i dizajnit të thonjve

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 16:27 | Nga Ekonomia Online

Persona të shumtë i kushtojnë rëndësi të madhe dizajnimit të thonjve.

Bile disa përcjellin edhe trendit e fundit të botës që janë për thonjtë, transmeton Klan Kosova.

Kështu Buzz Feed njofton se trendi i fundit i thonjve është mirëpritur shumë nga merakliet, dhe se ka filluar përdorimi i tyre.

Trendi i fundit del të jetë ngjyrosja e thonjve me një llojllojshmëri ngjyrash.

Këtu më poshtë keni disa fotografi që do ua shtojnë pasionin për thonjtë:

Të ngjashme