Trendi më i ri i bikinit për 2019-tën; e aprovojnë VIP-at

Prishtinë | 12 Maj 2019 | 18:39 | Nga Ekonomia Online

Vera po afron dhe si duket përpos formave të trupit të cilat kanë rëndësi jo të vogël për të pasur një trup sa më elegant duket se një element tjetër që karakterizon verën është edhe bikini ideal.

Jo më kot stilistët anë e mbanë botës angazhohen për krijimin e bikinit perfekt të një vere dhe duket se edhe për 2019-ën ky trend është përcaktuar.

Yjet e rrjetit social “Instagram” janë në të njëjtin mendim për të provuar këtë trend të ri bikini. Sarah Ashcroft, Tahlia Skaines dhe Samantha Rayner kanë zbuluar se trendin e fundit të rrobave të banjës. E teksa vera është shumë afër, ju do kishit kaq guxim për të provuar këtë lloj bikini?

Të ngjashme