Ushtarët francezë s’i heqin dot sytë nga Melania Trump

Prishtinë | 26 Gus 2019 | 11:50 | Nga Ekonomia Online

Dy ushtarë francezë nuk mund t’i hiqnin sytë nga Melania Trump, kur ajo mbërriti për samitin treditor të G7-ës në Francë.

Zonja e Parë dukej mahnitëse ndërsa zbriti nga Air Force One, e veshur në një fustan të brendit Calvin Klein dhe me Louboutins rozë të theksuar.

E sigurisht që shkaktoi një “trazirë” në aeroportin në Biarritz përderisa kaloi andej.

Një foto kapi në momentin kur dy ushtarë ia ngulën sytë Zonjës së Parë përderisa ajo lëvizte poshtë një tepihut të kuq.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme