Vendet më të bukura të Europës për çiklizëm malor

Prishtinë | 20 Nën 2022 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Ecja me biçikletë nëpër male është vërtetë një punë e vështirë, por këto vende të shpërblejnë me kënaqësi dhe disa aventura fantastike të natyrës.

Më poshtë keni të listuar 10 destinacionet më ideale nëpër Europë për këtë lloj sporti.

Liqeni Garda, Itali

Alpe d’Huez, Francë

Bonifacio, Corsica

Timmelsjoch, Austri

Parku Nacional Stelvio, Itali

Grossglockner High, Austri

Të ngjashme