​Pasditja sot me bubullima të shumta

Prishtinë | 15 Qer 2018 | 13:40 | Nga

Moti sot do të shoqërohet me reshje lokale shiu.

Parashikimet e motit për ditën e sotme tregojnë se përveç reshjeve të shiut dhe freskisë, dita e sotme pasdite do të shoqërohet edhe me bubullima.

Ndërsa nesër pritet të ketë edhe shtrëngata shiu.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme