42 aksidente dhe mbi 1 mijë e 300 tiketa të shqiptuara për një ditë

Prishtinë | 05 Mar 2019 | 10:04 | Nga Ekonomia Online

Gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 42 aksidente në trafik.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 42 aksidente, shkruan lajmi.net.

Sipas njoftimit të policisë 11 aksidente kanë qenë me të lënduar ndërkaq 31 vetëm me dëme materiale.

Policia po ashtu ka bërë të ditur se dje në tërë vendin ka shqiptuar 1 mijë e 321 tiketa në trafik për kundërvajtje të ndryshme.

Të ngjashme