Agani me bashkëpunëtorët e tij vizituan BIK-un me rastin e Fitër Bajramit

Prishtinë | 15 Qer 2018 | 10:00 | Nga Mehmet Krasniqi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani, ka uruar myftiun Naim Tërnava për festën e Fitër Bajramit.
Agani me bashkëpunëtorë ka vizituar BIK-un me rastin e kësaj feste, por nuk është deklaruar për medie, raporton Ekonomia Online.

Pak më parë, myftiun Tërnava e ka vizituar kryeministri Ramush Haradinaj i shoqëruar nga disa ministra të kabinetit të tij, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe anëtarë të Kryesisë së LDK-së, të pritë nga nënkryetari Agim Veliu.

Lexo më shumë:

Të ngjashme