Agim Veliu tregon gjendjen e tij shëndetësore pas aksidentit

Podujevë | 22 Mar 2019 | 18:38 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, gjatë ditës së sotme është aksidentuar në fshatin Prugovc.

Vet Veliu e ka konfirmuar, cili tha se gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

“Është e vërtetë që kam pasë një aksident. Gjendja ime shëndetësore është e mirë. Nuk kam pësuar lëndime”.

“Jam munduar të largohem nga një aksident dhe për këtë kam dalë jashtë rrugës”, tha Veliu.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme