Ahmeti: Asnjë pacient me Coronavirus në gjendje kritike

Prishtinë | 24 Pri 2020 | 13:25 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se 48 paciëntë me Covid-19, janë me oksigjenoterapi në QKUK.

Sipas tij, asnjëri nga këta pacientë nuk janë në gjendje kritike.

“Lajm shumë i mirë, por ende nuk ka përfunduar asgjë. Të qëndrojmë edhe pak”.

48 pacientë në QKUK me COVID, 5 me oksigjenoterapi, dhe ASNJE në gjendje kritike. Lajm shumë i mirë por ende nuk ka përfundu asgjë. Të qëndrojmë edhe pak. #rriNshpi

Gepostet von Shpend A. Ahmeti am Freitag, 24. April 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme