Aida Dërguti: Urime heronjve të gjallë që sot ndodhen në Hagë

Prishtinë | 17 Shk 2021 | 15:47 | Nga Ekonomia Online

Anëtarja e Partisë Socialdemokrate, Aida Dërguti ka uruar 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, derisa urim të posaçëm kishte për Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin e Rexhep Selimin, të cilët ndodhen në Hagë.

Dërguti përmes një satusi në Facebook ka shkruar se heronj të mirë janë veç heronjtë e vdekur.

Kujtojmë se Dërguti ishte pjesëtare e UÇK’së.

Postimi i Dërgutit:

Heronj të mirë janë veç heronjtë e vdekur. Urime pavarësia gjithë atyre që kontribuan dhe ishin konsistent në qëndrime, posaçërisht atyre heronjve të gjallë që sot ndodhen në Hagë!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme