Aksident i pazakontë në Prishtinë, vetura rrëshqet dhe përfundon mes dy makinave

Prishtinë | 23 Sht 2021 | 17:57 | Nga Ekonomia Online

Një aksident i pazakontë ka ndodhur  në afërsi të ndërtesës së Komunës në Arbëri, raporton Ekonomia Online.

Një veturë “Ford” ka rrëshqitur dhe ka rënë në parkingun e Viva Fresh dhe ka përfunduar ndërmjet dy veturave, duke iu shkaktuar dëme të vogla materiale.

Në vendin e ngjarjes ka arritur dhe Policia e Kosovës, dhe pastaj përmes “merimangës” vetura është larguar.

No description available.
No description available.

Të ngjashme