Aksident në fshatin Leshan, pesë të lënduar

Prishtinë | 01 Maj 2021 | 15:05 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në fshatin Leshan të Pejës janë lënduar pesë persona si pasojë e një aksidenti mes dy veturave, raporton Ekonomia Online.

Hetuesi i aksidenteve për rajonin e Pejës, Zaj Gorxhaj, ka bërë të ditur për Ekonomia Online tha se në një aksident mes Golf 6 dhe KIA, kanë mbetur të lënduar pesë persona dhe se ka dëme të konsiderueshme materiale.

“Kemi marrë informacion për një aksident në fshatin Lepan mes dy automjeteve, njëri Golf 6 dhe një Kia. Ka dëme të konsiderueshme materiale dhe 5 persona të lënduar. Arsyeja e aksidentit është shpejtësia gjatë tejkalimit”, tha ai.

No description available.
No description available.
Lexo më shumë:

Të ngjashme