Aksident në Prishtinë, bllokohet një nga rrugët kryesore të qytetit

Prishtinë | 14 Dhj 2018 | 09:30 | Nga Ekonomia Online

Rruga që të dërgon nga Stacioni i Autobusëve në drejtim të ‘Rrethit me flamur’ në Prishtinë, është bllokuar plotësisht pas një aksidenti që ka ndodhur pak minuta më parë.
Në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe një makinë tjetër.

Nuk dihen ende shkaqet të cilat mund të kenë quar në këtë aksident./GazetaExpress/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme