Aksident trafiku në Pestovë të Vushtrrisë

Prishtinë | 22 Jan 2021 | 10:07 | Nga Ekonomia Online

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në fshatin Pestovë të Vushtrrisë, shkruan Gazeta Express.

Lexues të gazetës kanë dërguar fotografi ngga vendi i ngjarjes e ku shihet se dy vetura janë përplasur mes veti.

Në 24-orëshin e fundit në nivel vendi kanë ndodhur 59 aksidente trafiku. Prej tyre 37 ishin me dëme materiale dhe 22 me të lënduar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme