Alban Beqirit i duhen edhe 48 mijë euro për ta kompletuar shërimin

Prishtinë | 25 Pri 2017 | 20:28 | Nga

Alban Beqiri, 23-vjeçari nga fshati Baks, komuna e Skenderajt vuan nga leukemia akute – sëmundje e cila duhet trajtuar në Turqi dhe kushton 200 mijë euro.
 
Pjesa më e madhe e parave është grumbulluar, kurse i nevojiten edhe 48 mijë euro për ta kompletuar shërimin e tij.

Kështu mund t’i ndihmoni Albanit:

Dërgo SMS nga e gjithë ZVICRRA për ta ndihmuar ALBAN BEQIRI

Albanin mund ta ndihmoni nga ZVICRA duke derguar SMS në nr.488 me tekstin Alban 10

Këtë mund ta bëni nga te gjithë Operatoret qe operojn në Zvicer: Swisscom, Sunrise, Salt, M-Budget,Yallo etj.

Shuma minimale qe mund ta dergoni është 1 Fr dhe shuma maksimale qe mund ta dergoni është 100 Fr.

Për ta derguar 1 Fr, shkruaj Alban 1; për t’i derguar 10 Fr, shkruaj Alban 10…

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme