Arrestohet një vajzë në Mitrovicë, e sulmoi fizikisht nënën e saj

Prishtinë | 26 Jan 2021 | 09:42 | Nga Ekonomia Online

Është arrestuar një femër pasi që e njëjta ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e saj, njofton policia e Kosovës.

Nuk raportohet për te lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit, e dyshuara dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Mitrovicën Jugore.

“Rr. Mbretëresha Teutë, Mitrovica Jugu 25.01.2021 – 14:30. Është arrestuar e dyshuara femër kosovar, pasi që e njëjta ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e saj viktimën femër kosovar. Nuk raportohet për te lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit, e dyshuara dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme