Arrestohet pasi kërcënoi policët

Prishtinë | 19 Maj 2019 | 11:13 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar pasi gjatë kryerjes së detyrës së tyre zyrtare ka kërcënuar policët.

Policia e Kosovës bën të ditur se I dyshuari është dërguar në paraburgim.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti ka kanosur dhe penguar zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Të ngjashme