Hasani në Han të Elezit, mobilizon të rinjtë kundër përdorimit të narkotikëve

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 17:02 | Nga Ekonomia Online

Në kuadër të fushatës shtetërore kundër përdorimit të narkotikëve nga të rinjët, Shefi i Task Forcës, Avdullah Hasani, së bashku me kryetarin e Komunës së Hanit të Elezit, Rufki Suma, kanë takuar bordin e drejtorëve të shkollave, prindër e nxënës, shkruan Ekonomia Online.

Hasani theksoi se ky mobilizim po bëhet për marrjen e masave kundër përdorimit të narkotikëve nga të rinjtë.

Në kuadër të mobilizimit me institucione qendrore dhe lokale për marrjen e masave dhe obligimeve në kuadër të fushatës…

Gepostet von Avdullah Hasani am Freitag, 15. November 2019

Të ngjashme