Likaj mbledh kryetarët e komunave, diskutojnë për fillimin e vitit të ri shkollor

Prishtinë | 11 Sht 2020 | 11:58 | Nga Hasan Hoti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministri i Arsimit dhe Shkencë, Ramë Likaj është takuar me dyer të mbyllura me përfaqësuesit e SBAShK-ut dhe kryetarët e komunave, raporton Ekonomia Online.

Në fillim të takimit, mediet janë lejuar që të marrin vetëm pamje, përderisa u tha se aty do të diskutohet për fillimin e vitit të ri shkollor.

Të hënën më 14 shtator është paralajmëruar fillimi i vitit të ri shkollor.

Lexo më shumë:

Të ngjashme