Likaj viziton vendin e xhirimeve të njësive mësimore

Prishtinë | 15 Tet 2020 | 10:56 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Arsimit, Ramë Likaj ka vizituar vendin e xhirimeve të njësive mësimore në Fakultetin e Edukimit.

Ai ka thënë se njësitë mësimore janë në dispozicion të nxënëseve dhe mësimdhënësve për shkollat që janë të detyruara të punojnë sipas skenarit B dhe C.

Vizitova sot vendin e xhirimeve të njësive mësimore në Fakultetin e Edukimit. Bashkë me dekanin e këtij Fakulteti,…

Gepostet von Ramë Likaj am Donnerstag, 15. Oktober 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme