MAShT-i ndan çmimin tradicional “Shaban Jashari”

Prishtinë | 06 Mar 2017 | 09:50 | Nga

Për nder të 7 Marsit – Ditës së Mësuesit, Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT), organizon ceremoninë e ndarjes së çmimit tradicional “Shaban Jashari”.

Ndërsa me këtë rast do të ndahen edhe mirënjohje për mësimdhënës të dalluar nga secila komunë.

Ndarjen e çmimit dhe mirënjohjeve do ta bëj ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme