Thaçi uron nxënësit dhe mësimdhënësit për fillimin e vitit të ri shkollor

Prishtinë | 13 Sht 2020 | 13:23 | Nga Ekonomia Online

Nesër fillon viti i ri shkollor, ndërsa presidenti, Hashim Thaçi ka uruar të gjithë nxënësit dhe mësimdhënësit.

Ai kërkon që t’i respektojnë rregullat e reja të shkollës dhe klasës që për qëllim kanë ruajtjen e shëndetit të tyre në këtë kohë pandemie, shkruan Indeksonline.

“Të gjithë nxënësve dhe mësimdhënësve, duke iu kërkuar që t’i respektojnë rregullat e reja të shkollës dhe klasës që për qëllim kanë ruajtjen e shëndetit të tyre në këtë kohë pandemie , ua uroj fillimin e vitit të ri shkollor”, shkroi Thaçi.

Të gjithë nxënësve dhe mësimdhënësve, duke iu kërkuar që t’i respektojnë rregullat e reja të shkollës dhe…

Gepostet von Hashim Thaçi am Sonntag, 13. September 2020

Të ngjashme