Behgjet Pacolli bëhet 68 vjeç, falënderon për urimet

Prishtinë | 30 Gus 2019 | 08:17 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli sot feston ditëlindjen e 68-të.

Ai i ka falënderuar nga zemra të gjithë ata që i kanë uruar ditëlindjen, njofton Klan Kosova.

“Ju jeni një pjesë e rëndësishme e jetës sime, faleminderit, dhe festofshi gjithmonë edhe ju”.

Sot është ditëlindja ime e 68-të dhe po marrë shumë urime nga të gjitha anët. Dëshiroj të falënderoj nga zemra të gjithë…

Gepostet von Behgjet Pacolli am Donnerstag, 29. August 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme