Blerand Stavileci mesazh prekës për babanë e ndjerë

Prishtinë | 10 Tet 2016 | 16:15 | Nga

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci me anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebok ka përkujtuar babanë e tij, profesorin universitar i cili ndërroi jetë një ditë më parë.

“Si TI babë deri në takimin tonë të ardhshëm.Punëtor, i drejtë, i ndershëm, i sinqertë, i saktë, i organizuar dhe pedant. Natyrisht gjithmonë pa gabime gjuhësore, as në të folur as në të shkruar”.

” Me interesim e dashuri për Prishtinën e Juventusin.Mami, Linda e Donika janë obligim i imi. Të betohem!”, ka shkruar ai, transmeton Klan Kosova

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme