Burri nga Podujeva raporton në Polici se i është zhdukur gruaja dhe vajza e mitur

Prishtinë | 18 Maj 2021 | 09:10 | Nga Ekonomia Online

Një burrë nga Podujeva ka raportuar në Polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tyre të mitur.

Sipas tij, ato kanë dalë nga shtëpia më 14 maj. Rasti është duke u hetuar.

“Podujevë 14.05.2021-14:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se me datën e cekur ka dalë nga shtëpia bashkëshortja e tij së bashku me vajzën e tyre të mitur. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raport.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme