Çfarë kërkuan kosovarët më së shumti në YouTube gjatë vitit 2021

Prishtinë | 06 Jan 2022 | 19:31 | Nga Ekonomia Online

Kosovarët gjatë vitit 2021 kanë shprehur interesim të madh për spektaklet e Shqipërisë.

Sipas statistikave të ekspertit të rrjeteve sociale, Valon Kerolli, 10 fjalët më të kërkuara në Kosovë gjatë vitit 2021 janë: Përputhen, qka ka shpija, big brother, me fal, big brother albania, don xhoni, big brother vip, muzik, big brother vip albania, hitet.

Në anën tjetër, shqiptarët e Shqipërisë kanë kërkuar më së shumti: përputhen, big brother, portokalli, big brother albania, noizy, big brother vip, don xhoni, muzike, klanifornia dhe big brother vip albania.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme