Çitaku: Ne do të jemi gjithmonë mirënjohës dhe falënderues ndaj senatorit Dole

Prishtinë | 22 Kor 2019 | 17:15 | Nga Ekonomia Online

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka uruar Senatorin amerikan Bob Dole në ditëlindjen e tij të 96-të.

Në urimin e saj Çitaku shprehu falënderime për kontributin e Senatorit për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

“Ne do të jemi gjithmonë mirënjohës dhe falënderues ndaj jush”.

Happy birthday Senator Dole! We will forever be grateful and thankful to you. #Kosovo #USA

Gepostet von Vlora Citaku am Montag, 22. Juli 2019

Të ngjashme