Coronavirusi ia merr jetën biznesmenit kosovar

Prishtinë | 11 Sht 2021 | 13:44 | Nga Ekonomia Online

Biznesmeni kosovar, Semedin Dugolli ka vdekur sot në mengjes. Ai ishte infektuar me virusin Covid-19.Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Shtimes, Naim Ismajli.

Njoftimi i plotë:

Me dhimbje mora lajmin për vdekjen e hershme të mikut tim, njëherit pronar i fabrikës së mobiljeve “Idrizi” nga fshati Pjetërshticë Semedin Dugolli.

Sema ishte djalë punëtor, humanist i madh, familjar, shumë i respektuar dhe i dashur për shoqërinë.

Ngushëllime familjes dhe miqve!

May be an image of 1 person and wrist watch

Të ngjashme