Dalin pamjet e para brenda spitalit ku po qëndrojnë të lënduarit nga aksidenti tragjik

Prishtinë | 23 Nën 2021 | 19:33 | Nga Ekonomia Online

Në një aksident tragjik të paktën 45 persona, shumica shqiptarë nga Maqedonia e Veriut, kanë gjetur vdekjen në rrethana tragjike në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi një autobus është përfshirë nga flakët në një autostradë në perëndim të Bullgarisë.

Nga brenda spitalit të Sofjas, Alsat sjellë pamjet e para të dy të lënduarve në tragjedinë që ndodhi në mëngjesin e të martes në Bullgari.

Në pamjet shihen të shtrirë një vajzë dhe një djalë, ku vajza me sa duket ka marrë lëndime në dorë.

Të ngjashme