Deputetja e VV-së tregon oborrin me lule në shtëpinë e saj

Prishtinë | 13 Qer 2021 | 12:47 | Nga Ekonomia Online

Mimoza Kusari-Lila duket se ka një vit të rëndësishëm para vetes. Ajo pak muaj më parë mori detyrën e shefes së grupit parlamentar të Vetëvendosjes.

Krahas angazhimeve politike, Kusari-Lila njihet si një sportiste e rregullt me vrapimet e vazhdueshme në shtigje të ndryshme. Deputetja gjakovare po del të jetë e vyeshme edhe në shtëpi. Mjafton të shihni oborrin e saj me lule për tu bindur në këtë.

Lule të ndryshme dhe te bukura janë imazhi i se dielës nga shtëpia e Mimoza Kusari-Lilës.

Të ngjashme