“Duart ende i kishte të ftohta”, Vajza e Jakup Krasniqi flet për takimin me babanë në Hagë

Prishtinë | 25 Nën 2021 | 08:30 | Nga Ekonomia Online

Vajza e Jakup Krasniqit, Gresa ka folur për takimin me babanë e saj nga takimi i fundit me babanë në Hagë.

Përmes një postimi në Facebook ku edhe postoi një fotografi, Gresa tha se ‘duart ende i kishte të ftohta, por përqafimet e ngrohta gjithmonë’, njofton Klankosova.tv.

“Në vizitën tonë të fundit në Hagë, babi sapo kishte përfunduar shëtitjen dhe erdhi në dhomën ku takohemi çdo herë. Duart ende i kishte të ftohta, por perqafimet i ka të ngrohta gjithmonë. Sa shumë mall e krenari ndjejm per ty çdo ditë”, ka shkruar ajo.

Të ngjashme