Dumoshi priti në takim Korin e Filharmonisë

Prishtinë | 28 Nën 2020 | 11:14 | Nga Aulona Sylaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi,  në kuadër të aktiviteteve për festën e 28 Nëntorit, ka pritur  në takim Korin e Filharmonisë së Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Ministrja i ka uruar për festën dhe falënderuar për bashkëpunimin.

Ndërsa, drejtori i Filharmonisë, Baki Jashari ka uruar festën dhe falënderuar ministren për mbështetjen.

Drejtori i ka dhuruar ministres  edhe një mirënjohje nga ana e filarmonisë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme