Dumoshi reagon ndaj Haxhiut

Prishtinë | 14 Jan 2017 | 22:18 | Nga

Publicisti i njohur Baton Haxhiu ka shkruar një artikull me titull “Kryeministër jep dorëheqje” ku nënvizohen një pjesë e ‘dështimeve’ të Kryeministrit Isa Mustafa, si demarkacioni, muri në veri dhe së fundi provokimi i radhës me trenin rus i cili në orët e vona të së shtunës u ndalua të hyjë në Kosovë.

Lidhur me këtë ka reaguar Shefja e kabinetit të Isa Mustafës, Vlora Dumoshi me jnë postim në Facebook, ku ka shkruar: I nderuar Baton. Më vjen keq që sot nuk të erdhi në shprehje teksti, që siç shihet e kishe përgatitur më herët kundër Kryeministrit. Serbia të zhgënjeu sonte…. Ne vazhdojmë me maturi dhe vendosmëri”, ka përfunduar Dumoshi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme