Dy vajza e rrahën një tjetër në Pejë për shkak të disa ofendimeve, arrestohen

Prishtinë | 10 Jan 2022 | 10:29 | Nga Ekonomia Online

Janë arrestuar dy vajza sepse dyshohet se e rrahën një tjetër në rrugën Konferenca e Bujanit në Pejë.

Policia në raportin 24 orësh raporton se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë edhe trajtim mjekësor.

Pas trajtimit mjekësor viktima është intervistuar dhe e njëjta ka deklaruar se incidenti ka ndodhur për shkak të disa ofendimeve që kishin pasur ndërmjet vete të dyshuarat me viktimën,” thuhet në raport.

Tutje, bëhet e ditur se të dyshuarat me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme